| Параметри асосӣ | |
| Ҳарорати корӣ | 5-40ºC |
| Қувваи электронӣ | 220В/50Гц ё 380В/50Гц |
| Сими барқӣ | 2м/5*10м2 |
| Қувваи гармидиҳӣ | 4 кВт/9 кВт |
| Қувваи умумӣ | 5 кВт/11 кВт |
| Камераи ҷомашӯӣ | Пӯлоди зангногир 316L |
| Панели беруна | 304 пӯлоди зангногир |
| Иқтидор | 308л |
| Насоси перисталтикӣ | 2 дона |
| Барномаҳо | 36 пешфарз, 100+ фармоишӣ |
| Ҳарорати шустан | то 95ºC |
| Порти RS 232 | Барои интиқоли маълумоти додаҳо аз мошинаи ҷомашӯӣ |
| Шишаи ламсӣ | Экрани рангаи 7 дюймӣ |
| Андозаи берунӣ | Баландӣ/Ч/Ч: 990*612*750мм |
| Вазн | 120 кг |
| Сенсори ҳарорат | PT1000 |
| Пайвасти интернет дастрас аст | |
| Тирезаи намоён дар дар | |
| Системаи назорати гузаронандагӣ барои шустан | |
| Насоси пурқувваткунандаи оби тоза дастрас аст | |
| Конденсатори буғии самараноки баланд | |
Муқаддимаи функсия
1. Имконияти оғоз-таъхир: Шустушӯй бо шумориши вақт ё муқаррар кардани вақт таъин карда мешавад
2. Функсионалӣ бо сатҳҳои гуногуни парол муҳофизат карда мешавад
3. Системаи идоракунӣ: Назорати микрокомпютер, RS485, ҷудокунии оптикӣ, чипи аслии воридотӣ, интиқоли дурдасти сигнал муҳофизат карда мешавад.
4. Системаи дарҳои автоматӣ
5. Системаи гардиш: Функсияи оғози басомади тағйирёбанда Ҷараёни насоси гардиш: 0-600л/дақ Мониторинги фишор ва шустани зидди кафк барои таъмини тозакунии самаранок Дасти дорупошӣ бо монитори суръат то огоҳӣ аз монеа
6. Системаи тозакунии раф: Рафи тозакунӣ дар ҳама сатҳ ивазшаванда аст. Чандирии шустушӯи тазриқи бисёрсатҳа ва сабадҳои ивазшаванда. Зиёда аз се вуруди об бо клапани пӯшидаи худкор. Муайянкунии худкор дар сабад ва танзими ҷараёни об.
7. Баландии иқтидор: Баландии тозакунии яксатҳӣ: 70 см Баландии тозакунӣ дар ду сатҳ: 46 см Баландии тозакунӣ дар се сатҳ: 17 см



Ширкати Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ истеҳсолкунандаи пешбарилабораторияМошини шустушӯи зарфҳои шишагин, ки дар шаҳри Ханчжоу, музофоти Чжэцзян, Чин ҷойгир аст. XPZ дар таҳқиқот, истеҳсол ва фурӯши мошини шустушӯи автоматии зарфҳои шишагин, ки дар соҳаҳои биофармасевтӣ, тандурустии тиббӣ, назорати муҳити сифат, мониторинги хӯрокворӣ ва соҳаҳои нафту кимиё истифода мешавад, тахассус дорад.
XPZ барои ҳалли ҳама гуна мушкилоти тозакунӣ саъй мекунад. Мо таъминкунандаи асосии мақомоти санҷишии Чин ва корхонаҳои кимиёвӣ ҳастем, дар айни замон, бренди XPZ ба бисёр кишварҳои дигар, ба монанди Ҳиндустон, Британияи Кабир, Русия, Кореяи Ҷанубӣ, Уганда, Филиппин ва ғайра паҳн шудааст. XPZ роҳҳои ҳалли муттаҳидро дар асоси талаботи фармоишӣ, аз ҷумла интихоби маҳсулот, омӯзиши насб ва амалиёт ва ғайра пешниҳод мекунад.
Мо бартарии бештари корхонаро барои пешниҳоди маҳсулоти инноватсионӣ бо сифати баланд ва хидматрасонии аъло ҷамъ хоҳем кард, то дӯстии дарозмуддати худро нигоҳ дорем.

Намоишгоҳ

