Лаҳзаи 1
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Қабати поёнӣсабади тозакунӣ, Рафи сабади тозакунии қабати поёнӣ, сабади модули қабати поёнӣ,
Дар шайбаи якқабата, дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Мавод | 316LSпӯлоди зангногир |
| Ранг | Мат Пӯлоди зангногир |
| Ролики фаъолият | Ҳашт |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
Рафи сабад бо пайвасти модул
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
Дар ҳарду роҳнамои пӯлоди зангногир насб карда шудааст
Вуруди обро зуд васл кунед, обро аз қафои роҳнамои камера ба ҳар як модули тазриқӣ шуста баред
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 139 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 529 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 570 мм |
| Вазни холис | 3 кг |

Ширкати XPZ
Ширкати технологии биологии Ханчжоу Сипинчже
XPZ як истеҳсолкунандаи пешбари мошинаҳои шустушӯи шишагини лабораторӣ мебошад, ки дар шаҳри Ханчжоу, музофоти Чжэцзян, Чин ҷойгир аст. XPZ дар таҳқиқот, истеҳсол ва фурӯши мошинаҳои шустушӯи автоматии шишагин, ки дар соҳаҳои биофармасевтӣ, тандурустии тиббӣ, назорати муҳити сифат, мониторинги хӯрокворӣ ва соҳаҳои нафту кимиё истифода мешаванд, тахассус дорад.
XPZ барои ҳалли ҳама гуна мушкилоти тозакунӣ саъй мекунад. Мо таъминкунандаи асосии мақомоти санҷишии Чин ва корхонаҳои кимиёвӣ ҳастем, дар айни замон, бренди XPZ ба бисёр кишварҳои дигар, ба монанди Ҳиндустон, Британияи Кабир, Русия, Кореяи Ҷанубӣ, Уганда, Филиппин ва ғайра паҳн шудааст. XPZ роҳҳои ҳалли муттаҳидро дар асоси талаботи фармоишӣ, аз ҷумла интихоби маҳсулот, омӯзиши насб ва амалиёт ва ғайра пешниҳод мекунад.
Мо бартарии бештари корхонаро барои пешниҳоди маҳсулоти инноватсионӣ бо сифати баланд ва хидматрасонии аъло ҷамъ хоҳем кард, то дӯстии дарозмуддати худро нигоҳ дорем.
Корхонаи XPZ

Намоишгоҳ

