Мошин (барои моделҳои мошин мувофиқ аст)
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F2
Сабади тозакунии қабати болоӣ, Сабади тозакунии қабати миёна, Рафи сабади тозакунии қабати болоӣ, Рафи сабади тозакунии қабати миёна, Сабади модули қабати болоӣ, Сабади модули қабати миёна
Дар шайбаи дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Материкӣ | Пӯлоди зангногир 316L |
| Ранг | Мат Пӯлоди зангногир |
| Ролики фаъолият | Шаш |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Шинохти сабад | Як |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
Дасти дорупошии гардишкунандаи дарунсохт
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
Роҳнамои подшипник аз пӯлоди зангногир дар ҳарду тараф
Вуруди обро зуд васл кунед, обро аз қафои роҳнамои камера ба ҳар як модули тазриқӣ шуста баред
Сабадҳоеро, ки барои шишаҳои даҳони васеъи тоза истифода мешаванд, гузоштан мумкин аст
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 139 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 529 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 574 мм |
| Вазни холис | 3.7 кг |
Сертификатсия
Ширкати технологии биологии Ханчжоу Сипинчже
XPZ як истеҳсолкунандаи пешбари мошинаҳои шустушӯи шишагини лабораторӣ мебошад, ки дар шаҳри Ханчжоу, музофоти Чжэцзян, Чин ҷойгир аст. XPZ дар таҳқиқот, истеҳсол ва фурӯши мошинаҳои шустушӯи автоматии шишагин, ки дар соҳаҳои биофармасевтӣ, тандурустии тиббӣ, назорати муҳити сифат, мониторинги хӯрокворӣ ва соҳаҳои нафту кимиё истифода мешаванд, тахассус дорад.
XPZ барои ҳалли ҳама гуна мушкилоти тозакунӣ саъй мекунад. Мо таъминкунандаи асосии мақомоти санҷишии Чин ва корхонаҳои кимиёвӣ ҳастем, дар айни замон, бренди XPZ ба бисёр кишварҳои дигар, ба монанди Ҳиндустон, Британияи Кабир, Русия, Кореяи Ҷанубӣ, Уганда, Филиппин ва ғайра паҳн шудааст. XPZ роҳҳои ҳалли муттаҳидро дар асоси талаботи фармоишӣ, аз ҷумла интихоби маҳсулот, омӯзиши насб ва амалиёт ва ғайра пешниҳод мекунад.
Мо бартарии бештари корхонаро барои пешниҳоди маҳсулоти инноватсионӣ бо сифати баланд ва хидматрасонии аъло ҷамъ хоҳем кард, то дӯстии дарозмуддати худро нигоҳ дорем.
Корхонаи XPZ

Намоишгоҳ

