Лаҳзаи 1
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии қабати поёнӣ, Рафи сабади тозакунии қабати поёнӣ, Сабади модули қабати поёнӣ
Дар шайбаи якқабата, дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Ролики фаъолият | Ҳашт |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
Барои бор кардани табақи торӣ ба ду қабат тақсим карда шудааст
Дасти дорупошии гардишкунандаи дарунсохт
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 230 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 528 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 584 мм |
| Вазни холис | 5.6 кг |
Сертификатсия
Ширкати XPZ
Ширкати технологии биологии Ханчжоу Сипинчже
XPZ як истеҳсолкунандаи пешбари мошинаҳои шустушӯи шишагини лабораторӣ мебошад, ки дар шаҳри Ханчжоу, музофоти Чжэцзян, Чин ҷойгир аст. XPZ дар таҳқиқот, истеҳсол ва фурӯши мошинаҳои шустушӯи автоматии шишагин, ки дар соҳаҳои биофармасевтӣ, тандурустии тиббӣ, назорати муҳити сифат, мониторинги хӯрокворӣ ва соҳаҳои нафту кимиё истифода мешаванд, тахассус дорад.
XPZ барои ҳалли ҳама гуна мушкилоти тозакунӣ саъй мекунад. Мо таъминкунандаи асосии мақомоти санҷишии Чин ва корхонаҳои кимиёвӣ ҳастем, дар айни замон, бренди XPZ ба бисёр кишварҳои дигар, ба монанди Ҳиндустон, Британияи Кабир, Русия, Кореяи Ҷанубӣ, Уганда, Филиппин ва ғайра паҳн шудааст. XPZ роҳҳои ҳалли муттаҳидро дар асоси талаботи фармоишӣ, аз ҷумла интихоби маҳсулот, омӯзиши насб ва амалиёт ва ғайра пешниҳод мекунад.
Мо бартарии бештари корхонаро барои пешниҳоди маҳсулоти инноватсионӣ бо сифати баланд ва хидматрасонии аъло ҷамъ хоҳем кард, то дӯстии дарозмуддати худро нигоҳ дорем.
Корхонаи XPZ

Намоишгоҳ

