Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии бе тазриқ
Барои зарфҳои даҳони васеъ, пиёлаҳои ченкунӣ ва ғайра мувофиқ аст
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Қисмҳои пружинии хурд | 18 |
| Қад | 105 мм |
| Фосила | 60 мм |
| Қисмҳои пружинии калон | 10 |
| Қад | 175 мм |
| Фосила | 60 мм |
Модули сабад
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 186 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 220 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 445 мм |
| Вазни холис | kg |