Баландшавии-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
Барои тоза кардани шишаҳои намунавӣ истифода мешавад
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Сӯрохии тазриқӣ | ф2.5ммxH110мм |
| Шумораи соплоҳо | 88 дона |
| Дорандаи салиб | 88 дона |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 170 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 558 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 352 мм |
| Вазни холис | kg |