Баландшавии-F1
Сабади тозакунӣ, рафи сабад, сабади модул,
Сохтори дуқабата, ки барои модули рафи сабади тазриқӣ ва модули рафи сабади тазриқӣ мувофиқ аст
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Шинохти сабад | Як |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Шумораи модулҳои боршаванда | Ду қабат |
| Шумораи модулҳои якқабата | Ду |
Рафи сабад бо пайвасти модул
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
Дар ҳарду роҳнамои пӯлоди зангногир насб карда шудааст
Вуруди обро зуд васл кунед, обро аз қафои роҳнамои камера ба ҳар як модули тазриқӣ шуста баред
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 609 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 619 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 790 мм |
| Вазни холис | kg |