Лаҳзаи 1
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии қабати поёнӣ, Рафи сабади тозакунии қабати поёнӣ, Сабади модули қабати поёнӣ
Дар шайбаи якқабата, дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Ролики фаъолият | Ҳашт |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
Барои бор кардани табақи торӣ ба ду қабат тақсим карда шудааст
Дасти дорупошии гардишкунандаи дарунсохт
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 226 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 529 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 569 мм |
| Вазни холис | 5.6 кг |