Лаҳзаи 1
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии қабати поёнӣ, Рафи сабади тозакунии қабати поёнӣ, Сабади модули қабати поёнӣ
Дар шайбаи якқабата, дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Мавод | 316LSпӯлоди зангногир |
| Ранг | Мат Пӯлоди зангногир |
| Ролики фаъолият | Ҳашт |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
Борро дар қисми поёнии мошини тозакунӣ бор кунед
Ҳар гуна табақчаҳои сеткагӣ ва ҳар гуна сабадҳои иловагиро интиқол диҳед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 79 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 529 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 546 мм |
| Вазни холис | 2 кг |