Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии қабати болоӣ, Сабади тозакунии қабати миёна, Рафи сабади тозакунии қабати болоӣ, Рафи сабади тозакунии қабати миёна, Сабади модули қабати болоӣ, Сабади модули қабати миёна
Дар шайбаи дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Ролики фаъолият | Шаш |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Шинохти сабад | Як |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
Рафи сабад бо пайвасти модул
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунӣ
Роҳнамои подшипник аз пӯлоди зангногир дар ҳарду тараф
Вуруди обро зуд васл кунед, обро аз қафои роҳнамои камера ба ҳар як модули тазриқӣ шуста баред
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 140 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 536 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 562 мм |
| Вазни холис | 3.35 кг |