Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
Метавонад 28 дона пипетка, 28 дона шишаҳои намунавӣ ва 9 дона колбаи эрленмейер, колба, колбаи ҳаҷмӣ ва ғайраро тоза кунад.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Сӯрохии тазриқӣ | ф 2,5 ммхХ110мм ф 4 ммхХ160мм ф 6 ммхХ220мм |
| Шумораи соплоҳо | 65 дона |
| Ҷойҳои нишаст барои пипеткаҳо | 28 дона |
| Дорандаи салиб | 28 дона |
| Шумораи дорандагон | 9 дона |
| Ҷойгиркунии қисмҳои пружинӣ | 9 дона |
| Пӯшиши дорандагон | PA |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 265 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 190 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 493 мм |
| Вазни холис | 3 кг |