Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
Модули ҳамгирошуда 28 пипетка, 8 дона колбаи эрленмейер/колба/колбаи ҳаҷмӣ/силиндри ченкунӣ ва ғайра дорад.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Сӯрохии тазриқӣ | ф6ммxH220мм |
| Шумораи соплоҳо | 36 дона |
| Ҷойҳои нишаст барои пипеткаҳо | 28 дона |
| Дорандаи салиб | 8 дона |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 255 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 190 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 493 мм |
| Вазни холис | kg |