Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
метавонад 56 дона пипетка, 56 дона найчаи сентрифуга, найчаҳои озмоишӣ, шишаи холӣ ва ғайраро дар бар гирад
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Сӯрохии тазриқӣ | ф2.5ммxH110мм |
| Шумораи соплоҳо | 112 дона |
| Ҷойҳои нишаст барои пипеткаҳо | 56 дона |
| Дорандаи салиб | 56 дона |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 190 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 190 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 494 мм |
| Вазни холис | kg |