Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
Барои тоза кардани пипеткаҳо истифода мешавад.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Шумораи соплоҳо | 119 дона |
| Баландии чаҳорчӯба | 150 мм |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 189 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 190 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 485 мм |
| Вазни холис | 4.15 кг |