Лаҳзаи 1
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
Барои тоза кардани шишаҳои намунавӣ истифода мешавад.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Сӯрохии тазриқӣ | ф2.5ммxH45мм |
| Шумораи соплоҳо | 119 дона |
| Дорандаи салиб | 119 дона |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 114 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 190 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 490 мм |
| Вазни холис | 4.1 кг |