Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии тазриқ, Рафи сабади тозакунии тазриқ, Модули тазриқ
Барои тоза кардани зарфҳои шишагии лабораторӣ, ба монанди найчаи сентрифуга, шишаи шишагӣ, шишаи холӣ дар боло, найчаи озмоишӣ истифода мешавад.
| Мавод | 316L пӯлоди зангногир |
| Ранг | Пӯлоди зангногири маттӣ |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
| Сӯрохии тазриқӣ | ф2.5ммxH70мм |
| Шумораи соплоҳо | 84 дона |
| Дорандаи салиб | 84 дона |
Рафи сабади тозакунии модули навъи тазриқӣ бо порти пайвастшавӣ
Ба тарафи чап ва рости сабади модул бор кунед
Вуруди зудро васл кунед, оби тозаро аз сабади модул ба ҳар як сӯрохи модули тазриқӣ резед
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 164 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 204 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 511 мм |
| Вазни холис | kg |