Ҳадафи мо ва ширкати мо ҳамеша ин аст, ки "Ҳамеша талаботи истеъмолкунандагони худро қонеъ гардонем". Мо пайваста маҳсулоти босифати аълоро барои ҳар як муштарии кӯҳна ва нави худ ба даст меорем ва барои истеъмолкунандагон ва инчунин барои худамон барои Чин ба як имконияти бурднок ноил мешавем. Нархи мошини шустани шишагини пурра автоматии 126L Lab Industrial Industrial Price. Ҳамкории самимӣ бо шумо, фардоро хушбахт хоҳад кард!
Ҳадафи мо ва ширкати мо ҳамеша ин аст, ки "Ҳамеша талаботи истеъмолкунандагони худро қонеъ гардонем". Мо пайваста маҳсулоти баландсифатро барои ҳар як муштарии кӯҳна ва нави худ ба даст меорем ва барои муштариён ва инчунин барои худ ба як дурнамои бурднок ноил мешавем.Мошинаи шустани зарфҳои шишагини Чин ва шустани зарфҳои шишагини лабораторӣБо ҳамаи ин дастгирӣ, мо метавонем ба ҳар як муштарӣ маҳсулоти босифат ва интиқоли саривақтӣ бо масъулияти баланд хизмат расонем. Азбаски мо як ширкати ҷавони рӯ ба инкишоф ҳастем, шояд беҳтарин набошем, аммо мо тамоми кӯшишро ба харҷ медиҳем, ки шарики хуби шумо бошем.
| Параметри асосӣ | |
| Ҳарорати корӣ | 5-40ºC |
| Қувваи электронӣ | 220В/50Гц ё 380В/50Гц |
| Сими барқӣ | 2м/5*10м2 |
| Қувваи гармидиҳӣ | 4 кВт/9 кВт |
| Қувваи умумӣ | 9 кВт/13 кВт |
| Камераи ҷомашӯӣ | Пӯлоди зангногир 316L |
| Панели беруна | 304 пӯлоди зангногир |
| Иқтидор | 202л |
| Насоси перисталтикӣ | 4 дона |
| Барномаҳо | 36 пешфарз, 100+ фармоишӣ |
| Ҳарорати шустан | то 95ºC |
| Порти RS 232 | Барои интиқоли маълумоти додаҳо аз мошинаи ҷомашӯӣ |
| Шишаи ламсӣ | Экрани рангаи 7 дюймӣ |
| Андозаи берунӣ | Баландӣ/Ч/Ч: 990*612*750мм |
| Вазн | 100 кг |
| Сенсори ҳарорат | PT1000 |
| Пайвасти интернет дастрас аст | |
| Тирезаи намоён дар дар | |
| Системаи назорати гузаронандагӣ барои шустан | |
| Насоси пурқувваткунандаи оби тоза дастрас аст | |
| Конденсатори буғии самараноки баланд | |
Муқаддимаи функсия
1. Имконияти оғоз-таъхир: Шустушӯй бо шумориши вақт ё муқаррар кардани вақт таъин карда мешавад
2. Функсионалӣ бо сатҳҳои гуногуни парол муҳофизат карда мешавад
3. Системаи идоракунӣ: Назорати микрокомпютер, RS485, ҷудокунии оптикӣ, чипи аслии воридотӣ, интиқоли дурдасти сигнал муҳофизат карда мешавад.
4. Системаи дарҳои автоматӣ
5. Системаи гардиш: Функсияи оғози басомади тағйирёбанда Ҷараёни насоси гардиш: 0-600л/дақ Мониторинги фишор ва шустани зидди кафк барои таъмини тозакунии самаранок Дасти дорупошӣ бо монитори суръат то огоҳӣ аз монеа
6. Системаи тозакунии раф: Рафи тозакунӣ дар ҳама сатҳ ивазшаванда аст. Чандирии шустушӯи тазриқи бисёрсатҳа ва сабадҳои ивазшаванда. Зиёда аз се вуруди об бо клапани пӯшидаи худкор. Муайянкунии худкор дар сабад ва танзими ҷараёни об.
7. Баландии иқтидор: Баландии тозакунии яксатҳӣ: 70 см Баландии тозакунӣ дар ду сатҳ: 46 см Баландии тозакунӣ дар се сатҳ: 17 см




Ширкати технологии биологии Ханчжоу Сипинчже
XPZ як истеҳсолкунандаи пешбари мошинаҳои шустушӯи шишагини лабораторӣ мебошад, ки дар шаҳри Ханчжоу, музофоти Чжэцзян, Чин ҷойгир аст. XPZ дар таҳқиқот, истеҳсол ва фурӯши мошинаҳои шустушӯи автоматии шишагин, ки дар соҳаҳои биофармасевтӣ, тандурустии тиббӣ, назорати муҳити сифат, мониторинги хӯрокворӣ ва соҳаҳои нафту кимиё истифода мешаванд, тахассус дорад.
XPZ барои ҳалли ҳама гуна мушкилоти тозакунӣ саъй мекунад. Мо таъминкунандаи асосии мақомоти санҷишии Чин ва корхонаҳои кимиёвӣ ҳастем, дар айни замон, бренди XPZ ба бисёр кишварҳои дигар, ба монанди Ҳиндустон, Британияи Кабир, Русия, Кореяи Ҷанубӣ, Уганда, Филиппин ва ғайра паҳн шудааст. XPZ роҳҳои ҳалли муттаҳидро дар асоси талаботи фармоишӣ, аз ҷумла интихоби маҳсулот, омӯзиши насб ва амалиёт ва ғайра пешниҳод мекунад.
Мо бартарии бештари корхонаро барои пешниҳоди маҳсулоти инноватсионӣ бо сифати баланд ва хидматрасонии аъло ҷамъ хоҳем кард, то дӯстии дарозмуддати худро нигоҳ дорем.

Намоишгоҳ

Ҳадафи мо ва ширкати мо ҳамеша ин аст, ки "Ҳамеша талаботи истеъмолкунандагони худро қонеъ гардонем". Мо пайваста маҳсулоти босифати аълоро барои ҳар як муштарии кӯҳна ва нави худ ба даст меорем ва барои истеъмолкунандагон ва инчунин барои худамон барои Чин ба як имконияти бурднок ноил мешавем. Нархи мошини шустани шишагини пурра автоматии 126L Lab Industrial Industrial Price. Ҳамкории самимӣ бо шумо, фардоро хушбахт хоҳад кард!
Нархи арзони ЧинМошинаи шустани зарфҳои шишагини Чин ва шустани зарфҳои шишагини лабораторӣБо ҳамаи ин дастгирӣ, мо метавонем ба ҳар як муштарӣ маҳсулоти босифат ва интиқоли саривақтӣ бо масъулияти баланд хизмат расонем. Азбаски мо як ширкати ҷавони рӯ ба инкишоф ҳастем, шояд беҳтарин набошем, аммо мо тамоми кӯшишро ба харҷ медиҳем, ки шарики хуби шумо бошем.