Роҳҳои ҳалли мо аз ҷониби муштариён хеле эътироф ва боэътимоданд ва ба талаботи молиявӣ ва иҷтимоии пайваста тағйирёбанда барои беҳтарин нархи Чин, P-Audio Style 15 дюймӣ, қисмҳо барои сабади баландгӯяк, ҷавобгӯ мебошанд. Хуш омадед ба мо муроҷиат кунед, агар шумо ба ҳалли мо таваҷҷӯҳ дошта бошед, мо ба шумо нархи ғайричашмдоштро барои сифат ва нарх пешниҳод мекунем.
Роҳҳои ҳалли мо аз ҷониби муштариён хеле эътироф ва боэътимоданд ва ба талаботи доимо тағйирёбандаи молиявӣ ва иҷтимоии онҳо ҷавобгӯ хоҳанд буд.Нархи қисмҳои чаҳорчӯба ва баландгӯяки PA дар ЧинДар ҳоле ки ҳамгироии иқтисодии ҷаҳонӣ барои соҳаи xxx мушкилот ва имкониятҳоро ба бор меорад, ширкати мо бо идомаи кори дастаҷамъона, сифат аввал, навоварӣ ва манфиати мутақобила, ба қадри кофӣ итминон дорад, ки ба мизоҷони худ самимона роҳҳои ҳалли босифат, нархи рақобатпазир ва хидматрасонии аълоро пешниҳод мекунад ва бо дӯстони худ якҷоя бо риояи интизоми худ ояндаи дурахшонро таҳти рӯҳияи баландтар, тезтар ва қавитар бунёд мекунад.
Лаҳзаи 1
Шӯҳрат-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флеш-F1
Сабади тозакунии қабати поёнӣ, Рафи сабади тозакунии қабати поёнӣ, Сабади модули қабати поёнӣ,
Дар шайбаи якқабата, дуқабата ё сеқабата насб карда шудааст, модулҳои гуногуни сӯзандору, зарфҳои шишагии лаборатории такроран истифодашаванда, сафол, пластик, пӯлоди зангногир ва ғайра ҷойгир карда шудаанд.
| Мавод | 316LSпӯлоди зангногир |
| Ранг | Мат Пӯлоди зангногир |
| Ролики фаъолият | Ҳашт |
| Танзимгари мавқеъ | Ду |
| Зарбаи кашидани чаҳорчӯбаи сабад | 550 мм |
| Диаметри интерфейси зуд | 32 мм |
Рафи сабад бо пайвасти модул
Тозакунии камераи вуруд ва баромади дастӣ бо пахшкунии дастӣ
Дар ҳарду роҳнамои пӯлоди зангногир насб карда шудааст
Вуруди обро зуд васл кунед, обро аз қафои роҳнамои камера ба ҳар як модули тазриқӣ шуста баред
| Андозаҳои беруна, баландӣ бо мм | 158 мм |
| Андозаҳои беруна, паҳноӣ бо мм | 528 мм |
| Андозаҳои беруна, умқ дар мм | 566 мм |
| Вазни холис | 3 кг |